logo_bull.png

Jesteśmy manufakturą
szyjącą ubrania sportowe.

Serce naszej produkcji bije w Łodzi. To tu w naszym zakładzie w centrum miasta w kolebce przemysłu tekstylnego tworzymy koncepcje przygotowania odzieży, drukujemy, szyjemy i pakujemy ubrania sportowe dla Was. Nasza dewiza to

"Łapiemy szycie za rogi" tak właśnie śmiało mozna powiedzieć ponieważ w trakcie produkowania i tworzenia odzieży czujemy się jak byk na arenie - Nie poddajemy sie  !

- Chcemy zwyciężać   !

 
POMYSŁ

Na początku wyjaśnijmy jedną rzecz. Kiedy mówimy o całkowitej personalizacji mamy na myśli, że zamiast zwykłego nadruku na przygotowanej koszulce można zadrukować całą powierzchnię koszulki. Zobaczcie porównanie obok – zwykła koszulka z nadrukiem vs. koszulka “fullprint” naszej produkcji.

Pierwszym wyzwaniem jest stworzenie waszego projektu. Wspólnie z drużyną ustalacie swoje oczekiwania wobec wyglądu koszulek. Waszym marzeniem jest różowy jednorożec galopujący wśród gwiazd? Proszę bardzo. Z pomocą przychodzi grafik komputerowy, który ma za sobą setki projektów i doświadczenie w projektowaniu odzieży.

 
TKANINA
Twoja druga skóra – tkanina musi oddychać

Jedną z najważniejszych rzeczy w produkcji odzieży sportowej jest dobór odpowiedniego materiału. Odzież dla biegaczy musi zapewniać komfort poprzez odprowadzanie wilgoci, oddychalność i lekkość. Obecnie praktycznie wszystkie koszulki biegowe wykonuje się z materiałów syntetycznych – poliestru. Dlaczego włókna syntetyczne zapewniają nam komfort termiczny podczas gdy koszulki z bawełny “nie oddychają”?

Podczas wysiłku bawełna pochłania wilgoć stając się nieprzepuszczalną membraną. Robi się ciężka i mokra, co w chłodne dni jest szybką drogą do przeziębienia. Poliestrowa tkanina nie pochłania wilgoci, lecz dzięki zastosowaniu odpowiedniego splotu odprowadza ją na zewnątrz. Dodatkowo poprzez rozbudowaną strukturę włókien rozprasza wilgoć na większą powierzchnię, co przyspiesza odparowywanie.

 

Na rynku można spotkać wiele tkanin poliestrowych. Polskie dziewiarnie produkują światowej klasy materiały. Jednym z bardzo popularnych i polecanych jest materiał z włókien Coolmax®, który bardzo dobrze radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci, jednak w Polsce dostępny jest najczęściej w gramaturze 135 g/m2. Jeśli trenujecie w upalne dni wybierzcie jeszcze lżejszy materiał o gramaturze poniżej 100g/m2

Służymy pomocą w doborze dzianiny dla naszych klientów 

 
dry_rys1.png
bull_dry.jpg
naturo-skin.png
bull_skin.jpg
Dzianina do produkcji nowoczesnej funkcjonalnej odzieży sportowej

Dzianina BULL-DRY składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.

Odzież wyprodukowana z dzianiny BULL-DRY  posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.

Cechy wyrobu:

bardzo szybki czas wchłaniania wilgoci, krótki czas suszenia,

bardzo dobra przewiewność, materiał daje przyjemne uczucie miękkości. Funkcja przyswajania potu.

BULL-SKIN to zaawansowane rozwiązanie technologiczne dzianiny bakteriostatycznej dla ludzi wymagających. Zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi będącemu skutkiem działania bakterii. Zaprojektowana, aby zapewnić poczucie długotrwałej świeżości i dobrego samopoczucia podczas jakiekolwiek aktywności fizycznej. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii MICROFIBER wyrób daje uczucie miękkości i lekkości.

aqua_wind_stop_rys1.png

Dzianina BULL- AQUA & WIND STOP składa się z trzech warstw, które chronią przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dzianina wierzchnia osłania przed deszczem. Środkowa warstwa - membrana poliestrowa chroni przed wiatrem, a dodatkowo dzięki mikroporom doskonale odprowadza pot.

aqua_wind_stop_rys2.jpg
bull_AQUA.jpg
 
PRECYZJA

 

Szwalnia

Bez względu na to, czy poszukujesz wykonawcy do produkcji odzieży dla własnej marki, materiałów reklamowych, czy tylko odzieży z własnym nadrukiem, możesz się z nami skontaktować.

Dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi ludzi napędzanych pasją jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Rutyna nie jest dla nas. Jesteśmy nowoczesni, szybcy i kreatywni, a wyobraźnia naszych klientów wyznacza granice naszych możliwości.

Doświadczenie

Zatrudniamy wyszkolonych specjalistów, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie obsługi najbardziej zaawansowanych i skomplikowanych projektów.
Szczególny nacisk kładziony jest na indywidualny kontakt z naszymi klientami, a także na niezawodną i terminową obsługę.

Wysoka jakość

Rozwijamy się wraz z potrzebami naszych klientów, a hasło „nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia” przewodzi we wszystkim, co robimy. Oferujemy naszym klientom kompleksową i przyjazną obsługę, najwyższej jakości materiały i najwyższą dostępną jakość.

naglowek_szwalnia.jpg