TECHNOLOGIE NADRUKÓW

trafarety_druk.png
dry_rys1.png
textil.jpg

Przy produkcji wykorzystujemy następujące techniki:

- cyfrowy druk sublimacyjny,
- sitodruk sublimacyjny,
- nadruki flex i flock.
- nadruki transferowe sitodruk

CYFROWY NADRUK SUBLIMACYJNY 

Metoda druku opierająca się na procesie sublimacji. Wzór, grafika, zdjęcie, itp., drukowane są na specjalnym papierze transferowym, a następnie przy użyciu wysokiej temperatury oraz ciśnienia przenoszone na materiały poliestrowe i mieszanki spandex,nylon,jedwab,szyfon,mikrofibra,polycottonyetc.

Wykonujemy usługę druku sublimacyjnego na materiałach poliestrowych (100%) lub z domieszką poliestru. Wykorzystując tą technikę drukarską możemy przenieść dowolny wzór – grafikę, zdjęcie itp., na powierzone nam przez klienta wykroje, np. sukienki, bluzki czy koszulki. Największą zaletą druku sublimacyjnego jest to, że wydruk końcowy jest bardzo wysokiej (fotograficznej) jakości i może mieć nieograniczoną ilość kolorów oraz elementów. Jest to najbardziej zaawansowana technika druku, jaką oferuje nasza firma. Wykonane tym sposobem nadruki nie blakną, nie spierają się, nie ulegają zniszczeniu podczas prasowania i nie wykruszają się (jak w przypadku plastizoli). Nasza firma wykonuje tą metodą zamówienia na m.in.: 


⇒ bluzki damskie, 
⇒ sukienki, 
⇒ koszulki sportowe, indywidualne, 
⇒ flagi, 
⇒ bannery, 
⇒ torby materiałowe, 
⇒ szaliki, 
⇒ czapki,       
⇒ pokrycia na foteliki samochodowe dla dzieci, 
⇒ obrazy, grafiki ścienne, 
⇒ komplety sportowe, 
⇒ kostiumy kąpielowe, 
⇒ getry, legginsy, 
⇒ bluzy, kurtki, 
⇒ dresy, 
⇒ obrusy, bieżnikiIstnieje możliwość druku indywidualnego wzoru na własnych wykrojach. Nasza firma również projektuje oraz opracowuje grafiki i wzory według życzenia klienta. 

SITODRUK SUBLIMACYJNY
Technika drukarska wykorzystująca szablony umieszczone na sicie do odbijania wzoru na specjalnym papierze transferowym. Następnie przy użyciu odpowiedniej temperatury i ciśnienia wydruk umieszczany jest na dzianinach poliestrowych.

Nasza firma oferuje wydruk sitowy na materiałach poliestrowych (100%) lub z domieszką poliestru. Sitodruk to druk szablonowy (1 kolor = 1 sito z naniesionym szablonem), maksymalna ilość kolorów - 5 na jeden wzór. Z powodu większej pracochłonności związanej z przygotowaniem szablonów do sitodruku i nakładania poszczególnych kolorów, minimalna ilość zamówienia powinna byc nie mniejsza niż 300 szt. (jeden wzór). Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do działu SITODRUK SUBLIMACYJNY. NADRUKI FLEX&FLOCK

Nadruki z wykorzystaniem folii flex i flock wykonujemy tylko na wyrobach własnych. Nadruki z reguły są jednokolorowe - tekst lub kształt. Wybór i dostępność kolorów uzależnione są od producenta folii.
Nadruk tą techniką polega na wycięciu z folii flex lub flock wzoru, a następnie wprasowaniu go w materiał. Flex to gładka matowa folia, całkowicie kryjąca tło, na które została naniesiona. Flock - folia pokryta "meszkiem", po naniesieniu na materiał jest lekko wypukła oraz tak, jak flex, całkowicie zasłania tło, na które została wprasowana. Nadruk techniką flex lub flock można wykorzystać, aby wzbogacić produkty cyfrowego druku sublimacyjnego lub sitodrukowego, zamawiane w naszej firmie - dla przykładu - komplety sportowe: wzór wykonany techniką druku sublimacyjnego, numery i nazwiska wycięte z folii flock o odpowiednim kolorze.

Jak zamówić?

Wypełnij formularz zapytania na dole strony lub po prostu napisz do nas na info@bullcut.pl. Specjalnie wyznaczona osoba z obsługi przeprowadzi Cię szybko i sprawnie przez całe zamówienie

Projekt graficzny

Nasi graficy wykonają dla Ciebie projekt, który zwali Twoją ekipę z nóg za 299zł brutto. Zobacz nasze przykładowe realizacje i przekonaj się, że naprawdę warto.

Dostawa

Standardowy czas realizacji to 14 dni roboczych. Oferujemy również usługę ekspresowej produkcji za dodatkową opłatą. Paczki dostarczamy kurierem UPS, DPD oraz za pomocą Paczkomatów inPost.

Archiwum zamówień

Zachowujemy w archiwum wszystkie projekty, więc jeśli Twoja drużyna się powiększa – zawsze możesz dokonać zamówienia już od jednej sztuki.

ŚLEDŹ NASZE KOLEKCJE NA INSTA